Gépészmérnök

Munkavégzés helye

Adony Fejér Magyarország

Mérnök/minőségbiztosítás, Egyéb, hrsoftware.category.2230

Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Gépészmérnök állásodat Fejér megyében!

Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, innovatív cégnél Adonyban? Ha gépészmérnöki végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Partnercégünk elhivatott és szakértő kollégát keres, aki szívesen vállalna szerepet egy sikeres csapatban. Csatlakozz hozzánk, és légy részese egy olyan vállalatnak, ahol a szakmai fejlődés garantált!

Feladatok:

  • Gépek és berendezések tervezése, fejlesztése és karbantartása

  • Gyártási folyamatok előkészítése és optimalizálása

  • Műszaki rajzok és dokumentációk készítése

  • Helyszíni felmérési feladatok ellátása

Munkarend:

  • Hétfőtől péntekig

  • 07:00 - 15:20

Munkavégzés helye: Adony

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség

  • CAD szoftverek magabiztos használata (pl. AutoCAD, SolidWorks)

  • Jó kommunikációs készségek és csapatmunkára való hajlandóság

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes ösztönző munkabér megállapodás alapján

  • Sikeres év esetén 13. havi fizetés

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzod az alábbi űrlapon keresztül, majd ezt követően kollégánk rövid időn belül felveszi Veled a kapcsolatot!

„A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Kapcsolattartó

Major Dávid

Mail Call