Gépbeállító

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg Zala Magyarország

Egyéb, Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő
Bérezés
1.300 - / Óra

Textilipar partnercégünk részére keresünk gépbeállító pozícióba munkatársat!

Feladataid egyszerűek lesznek

  • Gépbeállítási feladatok elvégzése, mely áll szivacsvágás, lapvágás, forrasztás-lapok beállításából

Téged keresünk, ha

  • van tapasztalatod gépbeállításban
  • középfokú végzettséged van
  • tudsz önállóan és felelősségteljesen dolgozni

Amit kínálunk

  • 1300ft-ós órabér, ami mindig pontosan megérkezik a számládra minden hónap 10.-ig.
  • ha nem zalaegerszegi vagy 35km-es körzetből tudjuk támogatni a bejárásod
  • alapvetően 1 műszakos munkarendben történik a munkavégzés 6-14:20-ig, viszont néha kell számítani túlórára termelsétől függően.

Ha felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz

Kapcsolattartó

Rácz Ágnes

Mail Call

+36202199226

racz.agnes@viapan.hu