Geotechnikus szakértő

Munkavégzés helye

Kővágószőlős Baranya Magyarország

Mérnök/minőségbiztosítás, Építés/ingatlan, Egyéb

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Változatos projektmunkák, nagy múlttal rendelkező cég, állandó megbízások, fejlett informatikai eszközpark - ez mind arra leendő geotechnikus szakértőre vár Baranya megyei megbízónknál, aki érdeklődik a talajmechanika iránt.

A cég sokrétű referenciákat tud felmutatni többek között földtani kutatások, monitoring, laboratóriumi vizsgálatok, speciális mélyépítési munkálatok, és hidrogeológiai modellezés terén.

Milyen feladatokról van szó?

  • Talajmechanikai, geotechnikai szakértői / tervezői feladatok.

  • A fúrási részleg geotechnikai feladatai előkészítésében való részvétel

  • Geotechnikai feltárások tervezése

  • A laborvizsgálatok értékelése, jelentés készítés

  • A cég egyéb projektjeiben (geotermia, vízkutatás)

  • Talajmechanikai szakértői támogatás

A talajmechanikai laborba keresnek most új kollégát, olyat aki:

  • építőmérnök diplomával vagy azzal egyenértékű egyéb végzettséggel rendelkezik

  • tanult talajmechanikát, ismeri az ezzel kapcsolatos vizsgálati módszereket

  • előny a tapasztalat, de pályakezdőket is szívesen meghallgatnak

  • érdeklődő, nyitott, és szívesen megtanulná a szakma fortélyait

  • ismeri MS Office szoftvereket és az AutoCAD-et.

Mi várja a leendő kollégát:

  • egy mentor, aki segít a betanulásban

  • határozatlan idejű munkaszerződés (heti 40 óra)

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú megbízásokkal

  • szakmai képzések, továbbtanulás támogatása

  • előrelépési lehetőség középvezetői szinten túl is

  • cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egyéb pótlékok

  • munkába járás támogatása

  • megegyezés szerinti, tapasztalat függő bérezés

Kapcsolattartó

Kálmán Dóra

Mail Call

06205012582

kalman.dora@viapan.hu