Fémipari betanított munka

Munkavégzés helye

Szekszárd Tolna Magyarország

Fizikai munka, Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő
Bérezés
1.350 - / Óra

Találd meg új Fémipari betanított munka állásodat Tolna megyében!

Egy egyszerűen végezhető összeszerelői pozíciót kínálunk Szekszárdon, ingyenes szállás lehetőséggel! Partnerünk fémalkatrészeket, főleg perforált lemezeket gyárt. Hosszútávú munka, ha minimális tapasztalattal is rendelkezel fémipari területen, azt mi nagy előnyként értékeljük. Ez nem kötelező, fontosabb, hogy megbízható legyél és a többiben számíthatsz a partnerünk segítségére!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gépburkolatok, perforált lemezek gyártása

  • Anyagmozgatás, csomagolás

  • Sorjázás, gépellátás

  • Alkatrészek fel-és lepakolása

Mi ezeket fogjuk figyelembe venni a kiválasztás során:

  • Rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal

  • Rendelkezel 8 általános végzettséggel
  • Jó fizikumod van
  • Pontosan és precízen végzed a munkádat
  • Rendelkezel fémipari jártassággal

Amivel partnerünk meghálálja a munkádat:

  • Ingyenes szállás lehetőséggel!
  • Szabad hétvégékkel
  • Kiemelt juttatási csomaggal
  • Kiemelkedő bérpótlékkal
  • +1 nap szabadsággal a törvényi előíráson felül
  • Útiköltség-térítéssel (25Ft/km), 100% bérlet támogatással
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetéssel
  • Időszakos jutalmakkal, motivációs juttatással
  • Céges rendezvényekkel
  • Munkaruházattal és annak mosatásával
  • Széles körű szociális juttatásokkal
  • Számos fejlődési és továbbképzési lehetőséggel

      Munkarend: 3 műszak (Hétfőtől - Péntekig, 5:45-13:45; 14:45-21:45; 21:45-5:45)

      Munkavégzés helye: Tolna megye, Szekszárd

      Amennyiben úgy érzed, hogy belevágnál ebbe lehetőségbe, akkor várjuk jelentkezésedet önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

      Kapcsolattartó

      Nagy Miklós

      Mail Call

      Itt jelentkezz erre az állásra

      Nincs még önéletrajzod? Segítünk!