Fémforgácsoló (esztergályos, marós)

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Technikus/szakmunka, cnc gépkezelő, cnc esztergályos

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Fémforgácsoló (esztergályos, marós) állásodat Somogy megyében!

Egy 30 éve működő műszaki gyártó javító-, partnercégünkhöz keresünk gépi forgácsolót!

  (hagyományos esztergályost, maróst)

Feladatok:

  • Alkatrészek finom megmunkálása, (gép)szerkezeti elemek összeszerelése

Elvárások:

  • Fémforgácsoló, szerszámkészítő, autó gépszerelő végzettség

  • megbízhatóság, hajlandóság a tanulásra, fejlődésre

Előny:

  • Gépi forgácsolásban szerzett tapasztalat

Amit a partner kínál:

  • 1 műszakos munkarend (Hétfő-Péntek 8:00 16:30) (1 órás ebédszünet)

  • Átlag feletti bérezés

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség (Mind pozícióban, mind fizetésben)

  • Hosszútávú munkalehetőség, egy stabil hátterű vállalatnál

  • Ingyenes céges buszjárat több Kaposvárhoz közeli településről.

Kötelező túlóra és hétvégi munkavégzés nincs!

A jelentkezésed után kollégánk felveszi veled a kapcsolatot és megbeszélitek a részleteket!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Kapcsolattartó

Giczi Kristóf

Mail Call