ERP szakértő

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

IT

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
3 év
Szerződés
Teljes munkaidő

A Dél-dunántúli régió meghatározó gazdasági szereplőjéhez keresünk most új kollégát, méghozzá IT területre. A cég 30 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szervíz területén, nem kevésbé ismert márkákkal, mint a BMW, Mini, Volvo, Mazda, Fiat és a Toyota. Az üzleti sikerek és az ügyfelek elégedettsége mellett IT szempontból is szeretnének minél szervezettebben működni és motivált kollégákkal együtt dolgozni.

Milyen feladatokat bíznak majd rád?

  • A cégcsoport teljes informatikai rendszerének üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése.

  • Kapcsolattartás a külső beszállítókkal, tanácsadókkal, key userekkel és szolgáltatókkal.

  • Márkaimportőrök által előírt integrált ügyviteli rendszerek (Progression, Incadea) napi üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása.

  • Ezen rendszerek felhasználóinak folyamatos támogatása, segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák kezelésében.

  • Kulcsfelhasználói rendszer kiépítése.

  • A rendszer működésével kapcsolatos dokumentációk elkészítése (folyamatleírások, oktatási anyagok, alkalmazás beállítások).

Ha mindezt szimpatikusnak találod, akkor arra biztatunk, hogy küldd el nekünk az önéletrajzodat. Mi ezeket fogjuk figyelembe venni a választásnál:

  • IT vagy gazdasági területen szerzett szakirányú végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat

  • ERP bevezetésében szerzett tapasztalat

  • Előny a Microsoft Navison, Progression rendszerek ismerete, valamint a társalgási szintű angol és / vagy német nyelvtudás.

Mivel viszonozzák a munkád?

  • Egy biztos háttérrel rendelkező cégcsoportnál dolgozhatsz,

  • ahol hosszú távon számítanak rád.

  • Kiemelkedő színvonalú irodai környezet vár.

  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben.

Kíváncsivá tettünk? Várjuk önéletrajzod.

Kapcsolattartó

Kálmán Dóra

Mail Call

+36205012582

kalman.dora@viapangroup.com