Csomagoló-raktáros

Munkavégzés helye

Beszerzés/logisztika/raktár

Minimum végzettség
8 általános

Irodaszer-nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk csomagoló-raktáros munkatársat Dunakeszire.

Milyen feladatok várnak rád?

  • árumozgatás (nehezebb csomagok is előfordulnak)
  • áruátadás
  • termékek csomagolása, mennyiségi ellenőrzés
  • egyéb változatos raktári feladatok várnak rád

Téged keresünk, ha:

  • alapfokú végzettséged van
  • raktári környezetben szereztél már tapasztalatot
  • terhelhető vagy
  • jó fizikummal rendelkezel
  • szeretsz 2 műszakban dolgozni (6:15-15:00, 13:45-22:30)

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amivel meghálálják a munkádat:

  • sokféle plusz juttatással: jelenléti bónusszal + teljesítménybérrel + cafeteriával
  • nettó 252.447 Ft kezdőbér, 3. hónaptól nettó 270.206 Ft, 6.hónaptól nettó 290.156 Ft érhető el
  • céges busz járattal
  • bejárás támogatással
  • szabad hétvégékkel
  • tiszta és modern raktárral, modern munkakörülményekkel és gyümölcsnappal várunk csapatunkba

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy küldd el fényképes önéletrajzodat slajcho.adel@viapangroup.com email címre és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolattartó

Slajchó Adél

Mail Call

+36 20 318 4708

slajcho.adel@viapangroup.com