Címkéző, szállításelőkészítő

Munkavégzés helye

Szentgyörgyvár Zala Magyarország

Egyéb, Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Napi bejelentés

Halfeldolgozó üzembe keresünk címkéző, szállításelőkészítő munkatársakat Szentgyörgyvárra.

Feladataid a következők lesznek:

·rendelések alapján a legyártott termékek címkézése,

·szállítmányok, rendelések összekészítése, szállításra előkészítése,

·termékcsomagolás.

Te vagy a mi emberünk, ha

·legalább érettségivel rendelkezel,

·címkézőberendezésekkel és élelmiszeripari csomagológépekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent,

·felelősségteljesen, precízen végzed a munkádat,

·nyitott vagy a tanulásra.

Amit kínálunk:

·egyszerűsített foglalkoztatásban történő munkavégzés (napi bejelentés),

·munkába járás támogatása,

·nettó 1.200 Ft/óra kereseti lehetőség, tapasztalatod és munkában elért teljesítményed alapján a béred növekedhet.

Várjuk jelentkezésed!

Bővebb információkért hívd kollégánkat a +36 20 219 9226-os telefonszámon.

Kapcsolattartó

Rácz Ágnes

Mail Call

+36 20 219 9226

racz.agnes@viapan.hu