Call Center munkatárs - Kaposvár

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Értékesítés/sales, Ügyfélszolgálat/szervíz

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Call center munkatárs

A Viapan Group több üzletágával Magyarország meghatározó humánerőforrás szolgáltatója. Munkaerő kölcsönzéssel, diákmunkával, közvetítéssel, képzésekkel foglalkozó üzletágunkba keresünk új kollégát. Ha jól kommunikálsz, szeretsz segíteni az embereknek, és szívesen dolgoznál színvonalas, stabil cégnél, akkor olvasd tovább a hirdetést!

Feladatok:

  • Hideg hívások indítása meglévő listák alapján
  • Felnőtt, diák és nyugdíjas munkák ajánlása
  • Értékesítő kollégák támogatása
  • Szakszerű, udvarias ügyfélkiszolgálás
  • Bejövő hívások kezelése
  • Panaszkezelés, problémamegoldás
  • Napi kapcsolattartás a közvetlen felettessel és munkatársakkal
  • Statisztikák és riportok pontos vezetése
Ha érdekel, akkor gondold át, rendelkezel-e a következőkkel:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 éves munkatapasztalat
  • Talpraesett pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Határozott, udvarias, nyugodt munkavégzés
  • Monotonitást jól tűrő, megbízható személyiség
  • Előny, ha hasonló területen vagy ügyfélszolgálaton szereztél tapasztalatot

A munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil cégháttér
  • Folyamatosan bővülő csapat
  • Innovatív, fejlődő és piacvezető cégcsoport
  • Kiszámítható, napi 8 órás munkavégzés
  • Kényelmes, jól felszerelt munkahelyi környezet
  • Folyamatos képzések és színvonalas céges rendezvényeken való részvételi lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el szakmai önéletrajzod a 278a9d94@hr.viapan.hu e-mail címre!

Kapcsolattartó

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call

06203790227

csonkane.nagy.zsofia@viapangroup.com