Beszerző (angol nyelvtudással)

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Asszisztencia/irodai munka, Beszerzés/logisztika/raktár

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Beszerző (angol nyelvtudással) állásodat Bács-Kiskun megyében!

Nemzetközileg elismert és saját szegmensében vezető szerepű stabil élelmiszeripari nagyvállalathoz keresünk Operatív beszerző munkatársat angol nyelvtudással Kecskemétre.

Milyen feladatok tartoznak a munkakörhöz?

  • Kapcsolattartás és egyeztetés beszállítókkal

  • Napi és heti beszállítói tervek elkészítése

  • 2 hetente - egyeztetések készítése és egyeztetés a beszállítókkal

  • Havi szinten keret rendelések, kapacitás számítások készítése, nyomon követése

  • Beruházásokhoz szükséges számítások elvégzése

  • Kapcsolattartás kínai és török bérgyártókkal a gyártás ütemezéséről

  • Logisztikai osztállyal való együttműködés

Mik az elvárások?

  • Felsőfokú végzettség (előny: közgazdasági)

  • Angol nyelv készség szintű használata szóban és írásban!

  • MS office kiemelten Excel magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete az angol mellett

  • Navision rendszer ismerete

Mit kínál partnerük?

  • Versenyképes, korrekt, piaci trendeket is reális alapbér

  • Étkezési hozzájárulás kézpénzben havonta

  • Évi 2x-i kifizetéssel 13. és 14. havi fizetés

  • Rugalmas munkaidő (munkaidő csúsztatási lehetőség)

  • Bejárási támogatás (30/km)

  • Kedvezményes termékvásárlási opció

  • Próbaidő után 1-2 nap HO opció

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Amennyiben érdekli a lehetőség, és többet szeretne tudni róla, várom önéletrajzát a palfi.anna@viapan.hu emailcímre.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call