Autószerelő

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

autóvillamossági szerelő

Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Autószerelő állásodat Somogy megyében!

Partnercégünk Kaposváron VW, Škoda, SEAT, VW haszonjárművek márkaszervízeként, illetve márkafüggetlen szakszervizként működik.

A szerelő csapat jelenleg 5 fős (autószerelők, autóelektronikai műszerészek, illetve a műhelyvezető)

Feladatok:

  • VW, Seat, Skoda márkaszervízben garancia időn belüli és túli és márkafüggetlen gépjármű javítása
  • Műhelyvezető által kijelölt javítási munkák végrehajtása,
  • Műhelyrend megőrzése, fenntartása

Elvárások:

  • Autószerelő szakvizsga
  • Legalább 3-4 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Emelőgép kezelő vizsga
  • Angol vagy Német nyelv ismerete

Ajánlat:

  • 1 műszakos munkarend (Hétfő-Péntek 8:00-17:00)
  • Kiemelkedő bérezés
  • Ingyenes szakmai tanfolyamok, szerviz technikus vizsga
  • Túlóra lehetőség, bent maradhatsz bármikor szerelni a munkaidő után, de persze ez nem kötelező

A jelentkezésed után kollégánk felveszi veled a kapcsolatot és  megbeszélitek a pozíció részleteit!

Kapcsolattartó

Giczi Kristóf

Mail Call