Áru-összekészítő

Munkavégzés helye

Herceghalom Pest Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár, Fizikai munka, raktáros állás

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Áru-összekészítő állásodat Pest megyében!

Készen állsz egy izgalmas kihívásra? Egy dinamikus fejlődő nagyvállalat keres erős és kitartó komissiózó munkatársakat Herceghalomra. Ha nem riadsz vissza a nehéz fizikai munkától és szereted a pörgős munkakörnyezetet, akkor mindenképp olvass tovább.

Mi is lenne a feladat?

  • Megrendelések pontos összeállítása és csomagolása

  • Áruk be- és kitárolása

  • Leltározási feladatok ellátása

  • Raktári rend fenntartása

Mit keresünk a jelentkezőkbe?

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Fizikai állóképesség és jó erőnlét (átlagosan 8-10 kg-os kartonok mozgatása)

  • Pontosság és megbízhatóság

  • Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat, illetve targoncavezetői engedély

Munkaidő

  • Teljes munkaidő, 12 órás műszakok; váltott műszakrend (nappali és éjszakai műszakok heti váltásban)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés: nettó 350.000 – 550.000 Ft havonta

  • Cafeteria

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Ingyenes dolgozói buszjáratok

  • Tatabányán és környező településeken munkásszállót biztosítunk, kedvező feltételekkel

  • Munkavédelmi felszerelés

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Kapcsolattartó

Fenyősi Zsófia

Mail Call