Anyagmozgató

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg Zala Magyarország

Egyéb, Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő
Bérezés
1.200 - / Óra

Textilipar partnercégünk részére keresünk rakodó, anyagmozgató pozícióba betanított munkatársat!

A feladataid egyszerűek lesznek

  • az üzem területén dolgozók kiszolgálása (nyersanyag, késztermék mozgatás)
  • gépkiszolgáló feladatok ellátása

Téged keresünk, ha

  • megvan a 8 általános iskola végzettséged
  • önállóan, felelősségteljesen tudsz dolgozni

Amit kínáluk

  • 1200ft-os órabér, ami minden hónap 10-én megérkezik a számládra
  • ha nem zalaegerszegi vagy, 35km-ről tudjuk támogatni a bejárásod (távolsági busz/vonatbérlet 86%-a, vagy ha autóval járnál dolgozni, akkor 15ft/km)
  • alapvetően egy műszakos munka, ami 6-14:20-ig tart, de termeléstől függően néha kell túlórázni

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed!

Kapcsolattartó

Rácz Ágnes

Mail Call

+36202199226

racz.agnes@viapan.hu