Állatorvos

Munkavégzés helye

Mohács Baranya Magyarország

Gyógyszeripar/vegyipar, hrsoftware.category.253, állatorvos állás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Állatorvos állásodat Baranya megyében!

Szenvedélyed az állatok egészsége és jóléte? Szeretnéd tudásodat és tapasztalatodat egy dinamikusan fejlődő állatvizsgálati központban kamatoztatni? Ha igen akkor köztünk a helyed!

Feladatok

  • Vizsgálati anyagok beadása

  • Klinikai megfigyelések végzése

  • Kórbonctani vizsgálatok elvégzése és minta vételek lebonyolítása

  • Dokumentációs rendszer naprakész vezetése, hogy minden adat pontos és elérhető legyen

Mi az amit a jelentkezőkben keresünk?

  • Állatorvosi diploma megléte

  • Baromfi- vagy sertésegészségügyi szakállatorvos végzettség

  • Szakmai angol nyelvtudás előny, de nyelvi képzést biztosítunk

  • A MS Office programok magabiztos használata

  • GMP / GLP rendszer vagy MSZ 17025 szabvány ismerete

Amit a munkádért cserébe kínálni tudnak:

  • Bér megegyezés szerint

  • Cafeteria, hogy kényelmesebbek legyenek a mindennapjaid

  • Évvégi jutalom, a kemény munka elismeréséért

  • Céges rendezvény, ahol kikapcsolódhatsz és építheted a kapcsolatokat

  • Képzések és tanfolyamok biztosítása, hogy folyamatosan fejlődhess

  • Nyelvtanulási lehetőség, hogy a szakmai angol is tökéletesíthesd

Csatlakozz hozzánk és légy részese egy elhivatott, profi csapatnak! Várjuk a jelentkezésed!

Kapcsolattartó

Fenyősi Zsófia

Mail Call