Adatszolgáltatási munkatárs

Munkavégzés helye

Veszprém Veszprém Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Asszisztencia/irodai munka, Egyéb

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Adatszolgáltatási munkatárs állásodat Veszprém megyében!

Jövőálló vezető energetikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Adatszolgáltatási munkatársat részben Home Office lehetőséggel!

Feladataid lesznek:

  • Egységes külső-belső ügyfélinformációs rendszer üzemeltetése,

  • Adatszolgáltatás az ügyfelek és társszervezetek részére

  • Garantált szolgáltatások teljesülésének figyelése, ügyfél elégedettségi mutatók (pl.: NPS), panaszok elemzése, fejlesztendő fókuszok meghatározása

  • Áramszünet hirdetés, információ - közhírelési igények nyilvántartása (SPS, papír)

  • Közhírelés elkészítése

  • Saját kihordású közhírek nyomtatása

  • Közhírelés nyomdai megrendelése

  • Nagyfogyasztói közhírelések kezelése

  • Számlázási alapadatszolgáltatás BSC

  • Ad hoc jellegű feladatok ellátása

  • Minőségirányítási rendszer (MIR) alapkövetelményeinek napi szintű betartása

  • Szakmai tevékenységhez kapcsolódó Környezetközpontú irányítási rendszer (KIR) elvárások napi szintű betartása, eltérések jelzése a környezetvédelmi szakterület számára

  • Részvétel a munkavédelmi oktatásokon, és a munkavédelmi előírások betartása

  • Munkahelyi Egészségvédelmi és Biztonsági Irányítási Rendszer (MEBIR) betartása

  • Eltérések, balesetek, vagy veszéllyel járó helyzetek, állapotok jelentése a munkavédelmi szakterület felé

Téged keresünk, ha:

  • Gazdasági vagy műszaki középfokú végzettséged van

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel

  • Jól ismered az MS Office programokat

Nem feltétel, de előny:

  • SAP tapasztalat

Amivel a partnerünk meghálálja a munkádat:

  • Részben Home Office lehetőséggel

  • Cafetériával, már a belépés napjától

  • Éves prémiummal

  • Egészségbiztositással

Munkavégzés helye: Veszprém vagy Szombathely

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig (kezdés: 8:00 - 9:00 óra között)

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kapcsolattartó

Slajchó Adél

Mail Call