Tervezőmérnök

Place of work

Pécs Baranya Magyarország

Engineering/quality, Manufacturing, hrsoftware.category.2230

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
3 years
Contract
Full-time

Find your new Tervezőmérnök job in Baranya county!

Elektronikai gyártásban kiemelkedő partnerünk részére keresünk Tervezőmérnököt!

A feladatok

  • Új termékek és folyamatok tervezése, termékötletek és módszerek kutatása

  • Meglévő termékek és folyamatok javítása

  • Termékek modellezése és rajzolása CAD segítségével

  • Részvétel az árazási folyamatokban

  • Kapcsolattartás beszállítókkal vagy ügyfelekkel

  • Részvétel az eszközbeszerzési folyamatban

  • Termék- és alkatrész tervezési módosítások végrehajtása

  • BOM (Bill of Materials) létrehozása és karbantartása

  • LEAN orientált gyár és termelés tervezése és fejlesztése

  • Az új termékek gyártásához szükséges gyártási folyamat fejlesztése, dokumentáció kidolgozása

Elvárások

  • Mérnöki diploma

  • Autóipari tapasztalat

  • Jártasság tervezőmérnöki pozícióban

  • Angol nyelvtudás

  • IATF 16949 szabvány ismerete

  • Szorgalom és elhivatottság az anyagok, termékek és folyamatok fejlesztése iránt

Mit ajánl a cég a munkádért cserébe?

  • Korrekt fizetést

  • Szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget

  • Tréningeken, képzéseken való részvételt

  • Szakmailag kiemelkedő, jól képzett csapatot, fejlődést ösztönző kellemes munkahelyi légkört

Contact person

Fenyősi Zsófia

Don't have a resume yet? We help you!