Targoncás munkalehetőség Vajdaságiaknak

Place of work

Pest Magyarország

Procurement/logistics, Skilled worker, Manufacturing

Elvárt tapasztalat
1 év

Dolgozz Százhalombattán kiemelkedő fizetésért!

OKJ-s targoncavezetői képesítésed van, és Magyarországon dolgoznál? Százhalombattán megteheted kiemelkedő fizetésért. A kötelező kéthetes karantén alatt a szállásodat és napi egyszeri étkezésedet a munkaadó állja.

Megbizható munkalehetőséget kínálunk, amit a következőkkel hálálunk meg:

-  kiemelt bérezés: 240.000-320.000 HUF teljesítménytől, tapasztalattól függően

-  ingyenes szállás

-  bruttó 150.000 forint szezonális bónusz

-  kulturált munkakörülmények

- munkavédelmi bakancs, munkaruha

- ingyenes buszjárat a szállás és a munkahely között

- hétfőtől péntekig napi egy ingyenes étkezés

Jelentkezz, ha ezekkel rendelkezel:

- rendelkezel OKJ-s targoncavezetői képesítéssel

- nem zavar a három műszakos munkarend

Ha bővebb információkra, segítségre lenne szükséged, hívhatod kollégánkat a +38565 256 8733-as telefonszámon.  Töltsd ki a lenti kérdőívet vagy küldd önéletrajzodat a magyar.livia@viapangroup.com  e-mail címre. De megtalálsz bennünket a Facebookon is, ahol szívesen válaszolunk kérdéseidre.

Contact person

Magyar Lívia

Mail Call

+38165 256 8733

magyar.livia@viapangroup.com