Targoncás munkalehetőség Százhalombattán

Place of work

Pest Magyarország

Procurement/logistics, Technician/skilled worker, Manufacturing

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Targoncás, anyagmozgató kollégákat keresünk százhalombattai, logisztikai partnercégünk részére!

Feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolás
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári informatikai eszközök kezelése
  • Raktári rend fenntartása
  • Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése

Elvárások:

  •  3324 targoncás jogosítvány,
  • Alap számítógépes ismeret,
  • Dolgozni akarás és szorgalom,
  • Nem probléma számodra a 3 műszakos munkarend,
  • Nagyfokú munkabírás
  • Fontos, hogy legyen szakmai tapasztalatod

Mit kínálunk?

  • Piacképes bért, ami akár nettó 310 000 Ft szezonban,
  • Ingyenes Szállást NEM munkásszállón,
  • Mérvadó szezonális bónuszt ( 3 hónap ledolgozása után bruttó 150.000ft),
  • Emelt hétköznapi túlóra pótlékot a téli szezonban,
  • Egyszeri meleg étkezés munkanapokon
  • Ingyenes céges buszjárat.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kölcsönzés jogviszonyban

Ha felkeltettük érdeklődésed jelentkezz önéletrajzod csatolásával vagy keresd kollégánk az alábbi telefonszámon, +36 20 297 7526.

Contact person

Oláh József

Mail Call

+36 20 297 7526

olah.jozsef@viapangroup.com