Szórólap - kommisiózó

Place of work

Budapest Magyarország

Other, Unskilled worker

Find your new Szórólap - kommisiózó job in Budapest!

Szórólap - Komissiózó

Budapest XXII. kerület

Mi a feladat?
  • félkész-, késztermékek kézi erővel (békával) történő mozgatása
  • nem behúzásra kerülő szórólapok expediálása, szállításra előkészítése
  • bérmunkák expediálása, szállításra előkészítése
  • resztraklapok készítése szerelőlap alapján
  • hulladékok kezelése, raklapok rendbetétele, szemetesek kikészítése

Munkaidő:

  • havi 6-8 alkalommal reggel 6 órási kezdéssel (6 vagy 8 órában is végezhető)

Elvárások:

  • jó fizikum
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • napi bejelentés
  • 1760ft/óra

A jelentkezésed kollégánkhoz, Klaudiához fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Contact person

Gál Norbert

Don't have a resume yet? We help you!