Pénzügyi asszisztens

Place of work

Rácalmás Fejér Magyarország

Administration/assistance, Finance/controlling

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
Fresh graduate
Contract
Full-time

Find your new Pénzügyi asszisztens job in Fejér county!

Partnerünk nemzetközileg elismert, gumiabroncs gyártással foglalkozik Rácalmáson.

Pénzügyi csapatukat szeretnék most bővíteni egy új kollégával.

Ha angolul magabiztosan kommunikálsz, fontos számodra a fejlődés és a kiszámítható, biztos munkahely, akkor TÉGED keresünk.

Ingyenes szálláslehetőséget tud a cég biztosítani a távolabbról érkezőknek, illetve nyitottak a pályakezdők fogadására is!

A pozícióhoz tartozó feladatok a következők:

  • Banki utalások előkészítése
  • Banki mozgások könyvelése
  • Kapcsolattartás számlavezető bankokkal
  • Üzleti megbeszélések (Bank) megszervezése, valamint anyagok előkészítése és részvétel
  • Üzleti bankkártyák kezelése
  • Riportálás a Magyar Nemzeti Bank felé

A feladat ellátásához szükséges elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági)
  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás
  • MS Office ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtani tudunk Számodra:

  • Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőséget
  • Határozatlan idejű szerződést
  • Versenyképes juttatási csomagot (alapbéren kívül cafeteriát, étkezési támogatást, vásárlási kedvezményt)
  • Szakmai, képzési fejlődést
  • Ingyenes szállást apartmanban, sportolási lehetőséggel
  • Bejárás támogatást ingyenes vállalati buszokkal

Contact person

Szőlősi Ildikó

Don't have a resume yet? We help you!