Könyvelő

Place of work

Kaposvár Somogy Magyarország

Administration/assistance, Secretary/assistance, HR, ,

Contract
Full-time

Find your new Könyvelő job in Somogy county!

Olyan igazán pörgős személynek tartod magad? Olyannak, aki simán tud egyszerre többfelé figyelni, jól bánik a számokkal, kellően precíz és az adminisztrációs feladatokat sem nyűgként éli meg?

Príma, mert Kaposvárra keresünk nemzetközi partnerünkhöz új kollégát, napi 8 órában.

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • Az cég részére a könyvelések, bevallások, analitikák elkészítése,
  • kapcsolattartás a kollégákkal és a vezetőséggel,
  • valamint minden egyéb olyan gazdasági adminisztrációs feladat, amely a feladatok elvégzése kapcsán felmerül.

Mit fogunk nézni a jelentkezésnél?

  • Megvan-e a könyvelő végzettséged,
  • Dolgoztál-e már korábban a szakmában,
  • Mennyire magabiztosak a számítógépes ismereteid
  • Milyen könyvelőprogramod használtál korábban
  • Képes vagy-e angolul kommunikálni
  • Mennyire vagy precíz, teherbíró

Mire számíts az új helyen?

  • Korrekt betanításra.
  • Folyamatos képzésekre, oktatásokra.
  • Megegyezés szerinti bérezésre.
  • Precizitást igénylő feladatokra.
  • Nemzetközi környezet
  • Könyvelés terén elmélyülő tapasztalatokra.
  • Hosszú távú munkavégzésre.

Contact person

Kovács Andor

Don't have a resume yet? We help you!