IT Consultant

Place of work

Pécs Baranya Magyarország

IT

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
1 year
Contract
Full-time

Find your new IT Consultant job in Baranya county!

Csatlakozz az energiaszolgáltatásban piacvezető megbízónkhoz, aki nem csak egy új munkakörrel, hanem egy kivételes karrierlehetőséggel is segíti a jövődet!

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • IT Üzemeltetési feladatok elvégzése határidőre

  • Projektekben delegálás esetén részvétel

  • Üzleti és technikai tanácsadás az ügyféligények megvalósításával kapcsolatban

  • Fejlesztések specifikációjának elkészítésében részvétel, fejlesztések tesztelése

  • Részvétel rendszeres szakmai megbeszéléseken

  • Szükség szerint végfelhasználói támogatás nyújtása

  • BLA ismerete és betartása

  • A tevékenységre vonatkozó folyamatleírások és egyéb szabályozások betartása, a felmerült eltérések jelzése a felelősöknek.

  • Alkalmazások üzemeltetése, felügyelete és napi monitorozása

  • Jogosultsági, összeférhetetlenségi szabályok kialakítása, működtetése, ellenőrzése

  • Hibajelentések kezelése, hibák feltárása, javítása

  • Kapcsolattartás az üzleti oldallal

  • Dokumentálás, riportok statisztikák szerkesztése

  • Közreműködés tudásbázis kialakításában

  • Felhasználók támogatása, oktatási anyagok készítése

Elvárt kompetenciák, készségek:

  • Felsőfokú szakmai/technikusi végzettség

  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Ügyfélorientált szemlélet

  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód

  • IT technológiai fejlődés folyamatos követése, naprakészség

Amit munkádért cserébe kínálunk:

  • Piaci szinten is versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria) a régió egyik legnagyobb munkáltatójánál

  • Multinacionális vállalati környezet, modern munkakörülmények

  • Karrierlehetőség, fejlődési és előrelépési lehetőség

Fontos információk a pozícióról:

  • Munkavégzés helye: Pécs

  • Szerződés jellege: határozatlan

  • Munkaidő: teljes (napi 8 óra + ebédszünet)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, akkor kattints a jelentkezés gombra.

Kérdés esetén keresd kollégánkat, Andort a 0620/483-9824-es telefonszámon, aki szívesen válaszol a kérdéseidre.

Contact person

Kovács Andor

Don't have a resume yet? We help you!