Gyártásért felelős műszakvezető

Place of work

Szentgyörgyvár Zala Magyarország

Procurement/logistics, Manufacturing

Contract
Full-time

Find your new Gyártásért felelős műszakvezető job in Zala county!

Feladatok:

  • A termelési feladatok koordinálása, a beérkező áruk fogadása, átvétele, készáruk kiszállításra előkészítése
  • Munkatársak irányítása, folyamatos ellenőrzése és folytonosan jobb eredményekre ösztönzése
  • Adminisztrációs feladatok végzése, adat-felvételezés, a termelési paraméterek változásainak követése, termelés tervezése, beszámolók időszaki jelentések készítése
  • Munkavédelmi oktatások szervezése, munkavédelmi előírások betartása és betartatása
  • A minőségbiztosítási rendszerben előírt folyamatok betartása, annak megfelelő munkavégzés
  • A termelés zavartalansága/fejlődése érdekében javaslatok tétele a technológia módosításaira azok elvégzésének koordinálása, kivitelezése, a fejlesztések kiértékelése
  • Munkatársak személyi (családi) ügyeivel foglalkozás, motivációjuk fenntartása, munkára foghatósági problémáik kezeltetése
  • Munkatársak tanítása, mentorálása, oktatása feldolgozó eljárásokra, anyagismeretre és munkavédelemre egyaránt
  • Példamutató viselkedés és a helyes viselkedés megkövetelése a munkatársaktól is (cégen belül és kívül minden olyan kapcsolattal szemben, akinek köze van a céghez)
  • A munkautasítások rá vonatkozó feladatainak végrehajtása az ott megfogalmazottak szerint.

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás végzettség,
  • Legalább 18 éves kor,
  • Hasonló pozícióban/területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Nyitottság a tanulásra,
  • Azonnal munkába állás előnyt jelent

Ajánlat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Munkába járás támogatása,
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség.

Várható munkabér:

  • bruttó 571 429 Ft/hó

További információkért érdeklődjön az alábbi telefonszámon 36 20 226 5160

Contact person

Takács Dóra

Don't have a resume yet? We help you!