Export ügyintéző

Place of work

Baranya Magyarország

Commerce/sales

Minimum végzettség
Főiskola - B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Velünk most bort ihatsz és bort prédikálhatsz.

Export ügyintézőként egy magas minőségű borászatot képviselhetsz nemzetközi vonalon.

Feladataid a következők lesznek:

  • felkutatod a potenciális export partnereket és szorosan tartod a kapcsolatot a már meglévőkkel

  • a bejövő megrendeléseket teljeskörűen lebonyolítod  egészen a fuvarszervezésig és vámoltatásig

  • a jó bor kétségtelenül cégér nélkül is elkél, viszont szükség van márkaképviseletre,hogy ezt minél több emberhez eljuttasd: külföldi kiállításokon és borkóstolókon fogod képviselni a céget

Az ideális munkatárs:

  • van egy releváns felsőfokú végzettsége

  • rendelkezik értékesítői tapasztalattal

  • Speaks fluently English

  • dekantálás, barrique, fermentáció:ha nem is tudja mindegyik pontos jelentését, legalább ismerősek számára

  • elhivatott a borok világa iránt és lelkesen tudja is ezt képviselni

  • lételeme a folyamatos fejlődés és szívesen tanul új dolgokat

  • kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik

  • Lojális tud maradni egy adott céghez. Ez fontos, hiszen mi arra számítunk, hogy hosszú évekig fogod képviselni ezt a nevet.

  • a pontosságra itt szintén szükség van, hiszen minden rendelést a vevői igényeknek megfelelően kell teljesíteni és dokumentálni azt

Neked ezért éri meg:

  • egy olyan neves és magas minőségű márkát fogsz képviselni, amire büszke leszel

  • lesz egy versenyképes stabil béred, amihez munkádhoz mérten még prémium is hozzátevődik

  • a hobbid lesz a munkád, amiről ráadásul a legjobbaktól tanulhatsz

  • olyan egyedülálló rendezvényeken vehetsz részt, amire másképp nem biztos, hogy lehetőséged lenne

  • tudjuk, hogy a lendületes, jó csapat és a támogató közeg szinte minden álláshirdetésben szerepel, de itt ez tényleg jelen van, hiszen enélkül nem épülhetett volna ki ilyen magas minőségű szolgáltatás

  • és persze a külkereskedelemben is rengeteg tapasztalatot szerezhetsz

Az élet túl rövid ahhoz, hogy ne szeresd a munkádat.

Küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre és fogalmazd meg röviden, hogy miért Te lennél a legjobb erre a munkakörre: 05717@dologido.hrszoftver.hu

Van még kérdésed?

Tedd fel Visi Boglárkának, a megadott elérhetőségek valamelyikén.

Várjuk jelentkezésed!

Contact person

Visi Boglárka

Mail Call

+36 20 3838 217

visi.boglarka@viapan.hu