Autószerelő

Place of work

Pécs Baranya Magyarország

Technician/skilled worker,

Minimum level of education
Skilled worker
Expected experience
1 year
Contract
Full-time

Find your new Autószerelő job in Baranya county!

Az autók szerelmeseinek szól mostani álláslehetőségünk: autószerelő kollégát keresünk pécsi szervizbe. Olyan kollégát keresünk, aki tud és szeret csapatban dolgozni. Minden feltételt biztosítanak, ami a munkavégzéshez szükséges, a szakértelmet viszont neked kell hozni.

Az ehhez kapcsolódó feladatok:

  • Autószerelési munkák elvégzése

  • Műszaki vizsgára való felkészítés

  • Gépjármű diagnosztika

  • Műhelyrend fenntartása

Az elvárásaink nem vészesek, írjuk minek kell megfelelni:

  • Szakirányú végzettség

  • Meglévő releváns szakmai tapasztalat (1-3 év)

  • Precizitás és megbízhatóság

  • Problémamegoldó képesség

Mi az, amire számíthat az új kolléga ebben a munkakörben?

  • Unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok

  • Modern, tiszta munkakörnyezet, a munkához minden eszközt biztosítunk

  • Védőruha és védőfelszerelés

  • Bérezés egyéni megállapodás alapján

  • Cafeteria: próbaidő alatt 30.000 Ft/hó próbaidő után: 63.000 Ft/hó

  • Hosszú távú munkalehetőségre, határozatlan idejű szerződéssel

  • Bejárási támogatás

  • 1 műszakos órarend (napi 8 óra)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, akkor kattints a jelentkezés gombra.

Kérdés esetén keresd kollégánkat, Andort a 0620/483-9824-es telefonszámon, aki szívesen válaszol a kérdéseidre.

Contact person

Kovács Andor

Don't have a resume yet? We help you!