Jobs in

Ungelernte Arbeitskraft jobs in

Ausbildung
Arbeitserfahrung

verfeinerte Ergebnisse

Wählen
Ausbildung
Wählen
Wählen
Sprachkenntnisse

7 Jobs

Műszakvezető

Pécs Baranya Magyarország

Jelentkezz és légy részese egy izgalmas gyár működésének műszakvezetőként. Érettségivel és csoportvezetői tapasztalattal várjuk pályázatod.

Ungelernte Arbeitskraft , Herstellung ,

Kültéri kertészeti munkák

Pécsen keressük munkatársainkat a nyári időszakra betanított, kisegítő, zöldterületi munkára.

Facharbeiter , Andere , Ungelernte Arbeitskraft

Papírhulladék válogatás

Pécsen keressük munkatársainkat a nyári időszakra betanított, kisegítő, hulladékkezelő munkára.

Facharbeiter , Ungelernte Arbeitskraft ,

Gépellátó

Jelentkezz és legyél Te is a csapat tagja Pécs egyik legmenőbb foglalkoztatójánál

Andere , Ungelernte Arbeitskraft ,

Gyártósori operátor

Irány egy jó munkahelyre! A régió egyik legnagyobb autóipari beszállítója keresi legújabb munkavállalóit.

Facharbeiter , Ungelernte Arbeitskraft , Herstellung

Sorjázó

Egyszerűen végezhető munka egy pécsi gépalkatrész gyártó cégnél.

Köztisztasági feladatok ellátása

Pécsen keressük munkatársainkat, akiknek szintén fontos a környezetük kinézete.