Villamosmérnök

Arbeitsplatz

Kaposvár Somogy Magyarország

Engineering/Qualitätsicherung, Bau / Immobilien, hrsoftware.category.2229

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Villamosmérnök in Komitat Somogy!

Kaposvári partnercégünk részére keresünk villamosmérnök kollégát az energiagazdálkodás racionalizálására. Kiváló karrierlehetőség egy olyan jelölt számára, aki villamosmérnök diplomával és legalább 1 év szakmai tapasztalattal rendelkezik.

A feladatok

  • szervezeti egységek tevékenységének támogatása az energiahatékonysági szempontok érvényesítésével

  • energiafelhasználás optimalizálása az egyes vételezési helyeken

  • energiaköltség tervezése

  • MVM számláinak ellenőrzése, feladás költséghelyekre

  • beszámolók készítése

  • kapcsolattartás az energetikai szakreferenssel, adatszolgáltatás

  • villamos hálózati létesítmények felügyelete

Milyen kollégával szeretnének közösen gondolkodni?

  • aki villamosmérnöki tanulmányokat végzett

  • legalább 1 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik

  • magasak a számítógépes ismeretei (a MS Office programcsomag magabiztos kezelése alapfeltétel)

  • proaktív, nyitott személyiség

  • előnyt jelent: áramtermelői (biogáz-üzemi) tapasztalat

Mit tud nyújtani Neked a cég?

  • cafeteriát

  • szakmai fejlődést

  • továbbtanulást támogató légkört

  • munkába járási támogatást

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!