Termeléstámogató gépészmérnök

Arbeitsplatz

Somogy Magyarország

hrsoftware.category.2230

Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Termeléstámogató gépészmérnök in Komitat Somogy!

Partnercégünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általuk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olaj fúrótornyokban is használják biztosító betéteiket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Feladatok:

  • Te egyeztetsz a karbantartással az esetleges felújításokról, javításokról.
  • Folyamatosan tartod a kapcsolatot külsős partnercégekkel.
  • Részt veszel új gyártási projektek bevezetésében(gépek üzembe állítása, mintagyártások, gyártószerszámok megrendelése).
  • A megfelelő minőség elérése céljából folyamatosan egyeztetsz a minőségbiztosítási csoporttal.
  • A te felelősséged lesz a gépészeti tervezési feladatok elvégzése(CAD).
  • Te felügyeled a sorozatgyártás műszaki feltételeit, az esetleges problémák megoldására akciótervet készítesz.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy technikus végzettség
  • Középszintű angolnyelvtudás (kommunikációs szint).
  • 3-5 éves szakmai tapasztalattal hasonló munkakörben.
  • Szereztél korábban fémmegmunkáló ismerteket.

Előny:

  • Tapasztalat gépek, szerszámok megvételében, bevezetésében.
  • Ismeretet szereztél hidegalakító szerszámok működésében, alkatrészek sorozatgyártásában (excenter prés gépek).
  •  Kisebb villamos javításokat elvégzése, módosíta
  •  Solid Edge program ismerete

Ajánlat:

  • Átlag feletti alapbér+ havi bónusz.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén13. havi fizetés
  • Minden hónap 4. munkanapján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után
  • Ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz képzéseken/ tréningeken.
  • Évente 2 alkalommal leállás, nyáron 1 hét, illetve télen az ünnepek alatt sem kell dolgoznod, így biztos, hogy lesz időd a pihenésre, előre tudsz tervezni a szabadságoddal.
  • Minden évben számíthatsz béremelésre!

Ansprechpartner

Giczi Kristóf

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!