Termelési adminisztrátor

Arbeitsplatz

Igal Somogy Magyarország

Administration/assistance, Verwaltung/assistance,

Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Termelési adminisztrátor in Komitat Somogy!

Partnercégünk egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Magyarország és a közép-európai régió meghatározó látványpékség hálózataként naponta kínál friss, ízletes, változatos péksüteményeket vásárlóinak.

A vállalat 1999-ben kezdte meg működését Horvátországban, 2021-től pedig Szlovákiában és Bosznia-Hercegovinában is jelentős terjeszkedésbe kezdett.

Központja a Somogy vármegyei Igal külterületén található, ahol a 6000 m2-es gyárból látják el az országos lefedettségű franchise hálózatukat, és az export piacaikat, több mint 300 munkatárs támogatásával

Feladatok

  • Termelési adatok rendszerezése, excelben történő gyűjtése, nyilvántartás

  • Termelési készletkönyvelés SAP-ben, hibák javítása

  • Statisztikai adatok készítése excelben

  • Elő és utókalkuláció készítése

  • Üzemi önköltség adatok kezelése

  • Receptúrák SAP rendszerbe történő felvitele, aktualizálása (eseti feladat)

  • Üzemi önköltség normák adatainak felügyelete, aktualizálása (eseti feladat)

  • Havi leltár készítése és lebonyolítása

  • Trendelemzések készítése

  • Telefonos ügyfélszolgálat kezelése

  • Egyéb, a szervezethez kötődő adminisztrációs tevékenység ellátása

  • Munkavállalókkal és a társosztályokkal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Precíz, pontos és megbízható munkavégzés

  • Magabiztos informatikai ismeret, főként excel, word

  • Hatékony problémamegoldó képesség

  • Megfelelő kommunikációs és kapcsolatteremtési készség

Ajánlat:

  • Folyamatos, hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Támogató környezet, csapatszellem

  • Segítségnyújtás a betanulási időszak alatt

  • Cafeteria juttatás

  • Munkába járás támogatása

  • A munkavégzéshez céges buszjárat is biztosított Kaposvár-Magyaratád-Ráksi-Igal útvonalon

A jelentkezésed után kollégánk felvesz veled a kapcsolatot, és megbeszélitek a részleteket!

Ansprechpartner

Giczi Kristóf

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!