Targoncavezető

Arbeitsplatz

Szigetszentmiklós Pest Magyarország

Beschaffung/Logistik, ,

Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Targoncavezető in Komitat Pest!

Feladatok:

- Targoncával való biztonságos és hatékony anyagmozgatás a munkaterületen

- Szállítási, komissiózási és rakodási folyamatok támogatása

- Adminisztrációs feladatok ellátása

- Együttműködés a logisztikai csapattal a hatékony munkafolyamatok biztosítása érdekében

Munkarend:

- 2 műszak

- 06:00-14:00 / 14:00-22:00

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Elvárások:

- Érvényes targoncavezetői jogosítvány (3313)

- 12 nap "gyalogos" betanulási rendszer vállalása

- Gyorsaság, precizitás és csapatmunka elengedhetetlen a hatékony munkavégzéshez

Előnyt jelent:

- Targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés

- Havi bónusz

- Túlóralehetőség

- Cafeteria

- Éves bónusz

- Karácsonyi utalvány

- Modern munkakörnyezet és eszközök a hatékony munkavégzéshez

- Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Budapest, Szigethalom, Szigetszentmiklós

Amennyiben érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra!

Ansprechpartner

Major Dávid

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!