Targoncavezető

Arbeitsplatz

Százhalombatta Pest Magyarország

Beschaffung/Logistik, Ungelernte Arbeitskraft,

Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Targoncavezető in Komitat Pest!

Logisztikai partnerünk, Százhalombattán keresi új munkatársát targoncavezető pozícióba.

Feladatok:

- Beérkező áruk átvétele, átvizsgálása, raktározása

- Raktárkészlet kezelése, szükség esetén anyagmozgatás

- Készletek összekészítése a kiszállításhoz

- Az áruk szállítása a raktáron belül

- Együttműködés a logisztikai csapattal

- Raktári árukészlet leltározása

- Raktári informatikai eszközök kezelése

- Raktári rend fenntartása

- Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése

- Scanner használat

- Kézi anyagmozgatás (max. 25-30 kg)

Munkarend:

- 3 műszak (06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)

- Hétfőtől- péntekig

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Elvárások:

- Érvényes targoncavezetői jogosítvány ( 3313 ÉS 3324)

Előnyt jelent:

- Targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapbér + műszakpótlék

- Havi bónusz

- Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

- Ingyenes szálláslehetőség

- Utazási költségtérítés

- Tiszta munkakörnyezet

- Fejlődési lehetőség

Amennyiben érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra!

Ansprechpartner

Major Dávid

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!