Szerszámkészítő/Karbantartó (nyugdíjas)

Arbeitsplatz

Budapest Magyarország

Finden Sie ihren Job als Szerszámkészítő/Karbantartó (nyugdíjas) in Budapest!

Szerszámkészítő/Karbantartó (TMK)

X. kerület

Feladatok:

  • Szerszámok legyártása műszaki rajz alapján hagyományos és CNC gépeken
  • Szerszámok javítása, átvizsgálása, dokumentálása
  • Használt szerszámok felújítása
  • Gyári gépek, szerszámok üzemhibájának helyreállítása

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig (6.00-14.00, 14.00-22.00)

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • 3 -5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Műszaki rajz olvasás
  • Műszaki érzék
  • Öregségi nyugdíj megléte, tagság szövetkezetünknél

Óradíj: br.2440-3150 (tapasztalattól függően)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a „Jelentkezés” gombra, vagy érdeklődjön Kenyéri Klaudia projektvezetőnél a kenyeri.klaudia@deliiszomszedok.hu e-mail-címen, illetve a +36 20 511 6964-es telefonszámon.

Ansprechpartner

Kenyéri Klaudia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!