Szerszámkarbantartó

Arbeitsplatz

Szekszárd Tolna Magyarország

Techniker/Facharbeiter, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Techniker
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Sprachkenntnisse
Englisch, Deutsch
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Szerszámkarbantartó in Komitat Tolna!

Tolna megyei, stabil működésű nemzetközi partnerünk csapatába keressük új szerszámkarbantartó kollegájukat! (2 műszak)

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A présszerszámok rendelkezésre állásának biztosítása a zavartalan termelés érdekében (nagysúlyú automata gyorsprés gépek)
  • A szerszámok javítási, karbantartási, módosítási munkálatainak összehangolása a társterületekkel
  • A projektekkel kapcsolatos szerszámpróbák elvégzése, mérnökökkel való szoros együttműködés, szükség esetén javítások, módosítások kivitelezése
  • Széria szerszámok folyamatos fejlesztése, hatékonyságuk növelésének támogatása
  • Szerszám karbantartások elvégzése
  • Rendszer fejlesztésekben való aktív közreműködés (tartalék alkatrészek-, szerszám karbantartási rendszer)

A pozícióhoz szükséges fő elvárások:

  • Szerszámkészítő/szerszámgépész szakiskola és/vagy hasonló területen szerzett minimum 2 év munkatapasztalat
  • Műszaki rajzismeret szükséges
  • Présszerszámok illetve gyártási, karbantartási ismeretek
  • Időszakonként éjszakás műszak vállalása (nincs folyamatos forgás- megegyezés alapján történő beosztás szerinti vállalás szükséges)   hétvégi munka is eseti jellegű (munkaidőkeret nélkül!)
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, önállóság

Előny:

Fémipari, autóipari ismeretek

Amit biztosítani tudunk Számodra:

  • Stabil, biztos munkahelyet egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
  • Versenyképes juttatási csomagot: senioritásnak megfelelő bérkategória + (cafeteria, lojalitási prémium, bónusz,  utazás támogatás)
  • Határozatlan munkaviszonyt, hosszú távú munkahelyet
  • Útiköltség térítés (autó/tömegközlekedés)
  • Fejlődési, előrelépési lehetőséget
  • Összetartó, támogató szakmai csapatot

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldd el szakmai önéletrajzodat  a palfi.anna@viapan.hu email címre és tájékoztatlak a részletekről!

Ansprechpartner

Pálfi Anna

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!