Sütöipari minőségellenőr

Arbeitsplatz

Kaposmérő Somogy Magyarország

Engineering/Qualitätsicherung, ,

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.

Finden Sie ihren neuen Job als Sütöipari minőségellenőr in Komitat Somogy!

Partnercégünk célja, hogy az általa előállított és forgalmazott különböző sütő-, édes- és cukrászipari termékek kiváló minőségben jussanak el a Vevőkhöz úgy, hogy közben a lehető legnagyobb termékbiztonságot nyújtsák a felhasználók, fogyasztók számára.

Feladatok:

  • Sütőipari és cukrászati termékek magas minőségének folyamatos ellenőrzése, biztosítása
  •  A termelésre, forgalmazásra vonatkozó előírások, termékleírások, a minőségi követelmények fenntartása
  • A termékjelölések (egyedi és gyűjtő) ellenőrzése az aktuális jogszabályoknak megfelelően, azok naprakészen tartása, nyilvántartása, folyamatos karbantartása
  • Az élelmiszerbiztonságra vonatkozó eljárások alkalmazása, beépítése a technológiai utasításokba, szabályozásokba

Elvárások:

  • Élelmiszermérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • B-s jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Ajánlat:

  • Nappalos 1 műszakos munkarend
  • Előre lépési lehetőség
  • Kiemelt bérezés

Jelentkezésed után kollégánk felveszi veled a kapcsolatot és megbeszélitek a részleteket.

Ansprechpartner

Giczi Kristóf

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!