Sales asszisztens

Arbeitsplatz

Szekszárd Tolna Magyarország

Administration/assistance, Verwaltung/assistance, Beschaffung/Logistik, Handel/sales, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Realschule
Erwartete Erfahrung
3 Jahre

Finden Sie ihren neuen Job als Sales asszisztens in Komitat Tolna!

Érdekel a kereskedelem? Szívesen belelátnál egy hazai és nemzetközi terepen is elismert fémipari beszállítócég sales részlegének mindennapjaiba? Akkor jelentkezz, Partnerünk szekszárdi csapatába keresünk egy lelkes, ambiciózus, kihívásokra éhes kollégát.

A feladatok

  • Kapcsolattartás külföldi és magyarországi vevőkkel, új partnerek felkutatása
  • Árajánlatok fogadása, fordítása, továbbítása
  • Dokumentáció kezelés és egyéb fordítási feladatok
  • Tárgyalások előkészítése, háttérmunkák és személyes részvétel

Akit keresünk, az alábbiakkal rendelkezik

  • Középfokú végzettség /műszaki terület előnyt jelent/
  • Angol nyelv magas fokú ismerete, szóban és írásban egyaránt
  • 2-3 év releváns tapasztalat /ha fordításban is dolgoztál már, annak nagyon örülünk/
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit munkádért cserébe Partnerünk kínál

  • Korrekt bért
  • Céges mobiltelefont
  • Céges laptopot

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!