Recepciós

Arbeitsplatz

Budapest Budapest Magyarország

Verwaltung/assistance, ,

Mindestniveau der Ausbildung
Realschule
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren Job als Recepciós in Budapest!

Jövőálló vezető energetikai szolgáltató partnerünk részére keresünk Recepciós munkakörben!

Feladataid lesznek:

  • Tárgyaló foglalási és bekészítési feladatok elvégzése

  • Rendezvényekhez kapcsolódó feladatok elvégzése

  • Kulcs kiadás és visszavétel és nyilvántartás vezetése

  • Vendégek fogadása, eligazítása

  • Futárral érkező céges küldemények átvétele, címzett kiértesítése, és küldemény átadása a címzettnek

  • Kapcsolattartás és együttműködés a társaságcsoport szervezeti egységeivel

  • Ad hoc jellegű feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettség

  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Alapszintű MS Office teljeskörű használata

  • Elektronikus levelezés ismerete

  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amivel a partnerünk meghálálja a munkádat:

  • Cafetériával, már a belépés napjától

  • Éves prémiummal

  • Egészségbiztositással

  • Modern irodai környezettel

Munkavégzés helye: 1117 Budapest

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ansprechpartner

Slajchó Adél

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!