Raktárvezető

Arbeitsplatz

Kaposvár Somogy Magyarország

Beschaffung/Logistik, ,

Mindestniveau der Ausbildung
Realschule
Erwartete Erfahrung
3 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Raktárvezető in Komitat Somogy!

munkatársat keresünk

kaposvári partnercégünkhöz!

Ezek lesznek az új kolléga feladatai:

  • a gyártott termékek útjának megfelelő biztosítása a raktárkészletig, ennek pontos nyomonkövetése

  • a készletgazdálkodás, a betárolás, a raktározási folyamatok felügyelete

  • komissiózás és kiszállítás koordinálása

  • auditokra való felkészülés

Az ideális jelölt rendelkezik a következőkkel:

  • legalább középszintű végzettség logisztika, szállítmányozás vagy készletgazdálkodás területén

  • néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • határozott, fejlődésre nyitott, kommunikatív, együttműködő személyiség

Mit ajánlunk a munkájáért cserébe?

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések

  • nyitott vezetői hozzáállás a saját ötletekre, fejlesztési javaslatokra

  • kiemelt bérezés és juttatási csomag

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az "önéletrajz feltöltése" gombra kattintva!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozati száma: BP/0701/029062-6/2023-26.Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002

Ansprechpartner

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!