Raktáros-targoncavezető

Arbeitsplatz

Gödöllő Pest Magyarország

Mindestniveau der Ausbildung
OKJ
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Raktáros-targoncavezető in Komitat Pest!

A megbízónk műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozik. A cég olyan világmárkáknak dolgozik, mint az Audi, a BMW és a Mercedes-Benz, és számos más iparágban is jelen van, ebbe a folyamatosan fejlődő közösségbe keresünk Raktáros-targoncavezető pozícióra munkatársat!

Ha úgy érzed, hogy a következő feladatokkal megbirkózol, akkor mindenképpen jelentkezz:

  • beérkező áru átvétele és elhelyezése

  • a raklapos árukészlet gépi, illetve kézi mozgatása

  • szállító levél és egyéb dokumentáció kezelése

  • készletpontosság biztosítása, időszakos leltározásban való részvétel

  • készáru szállításra történő előkészítése, mennyiségi és minőségi ellenőrzése, kamionra történő felrakodás

Ha a következőket tudod felmutatni, akkor szinte biztos a siker:

  • érvényes targoncavezetői engedély aktív targoncavezetői gyakorlattal

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat

  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • 2 műszak vállalása

Munkavégzés helye: 2117 Isaszeg

Munkarend: 2 műszak

Nem utolsó sorban, ügyfelünk biztosít majd:

  • versenyképes alapbér, mozgóbér, jelenléti és hűségbónusz havonta

  • ingyenes buszjárat, munkába járás költség térítése

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség

Ingyenes céges buszjárat útvonala:

Tóalmás – Zsámbok – (Tura) – Galgahévíz – Bag – Vácszentlászló – Valkó – Gödöllő – Isaszeg vagy munkába járási költség térítés: bérlet 86%-a vagy 30 Ft/km

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Ne maradj le az esélyről, jelentkezz még ma és csatlakozz egy sikeres csapathoz!

Ansprechpartner

Slajchó Adél

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!