Raktáros-targoncavezető

Arbeitsplatz

Gödöllő Pest Magyarország

Mindestniveau der Ausbildung
OKJ
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Raktáros-targoncavezető in Komitat Pest!

A megbízónk műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozik. A cég olyan világmárkáknak dolgozik, mint az Audi, a BMW és a Mercedes-Benz, és számos más iparágban is jelen van, ebbe a folyamatosan fejlődő közösségbe keresünk Raktáros-targoncavezető pozícióra munkatársat!

Ha úgy érzed, hogy a következő feladatokkal megbirkózol, akkor mindenképpen jelentkezz:

  • beérkező áru átvétele és elhelyezése
  • a raklapos árukészlet gépi, illetve kézi mozgatása
  • szállító levél és egyéb dokumentáció kezelése
  • készletpontosság biztosítása, időszakos leltározásban való részvétel
  • készáru szállításra történő előkészítése, mennyiségi és minőségi ellenőrzése, kamionra történő felrakodás

Ha a következőket tudod felmutatni, akkor szinte biztos a siker:

  • érvényes targoncavezetői engedély aktív targoncavezetői gyakorlattal

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat

  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • 2 műszak vállalása

Munkavégzés helye: 2117 Isaszeg

Munkarend: 2 műszak

Nem utolsó sorban, ügyfelünk biztosít majd:

  • versenyképes alapbér, mozgóbér, jelenléti és hűségbónusz havonta
  • ingyenes buszjárat, munkába járás költség térítése
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség

Ingyenes céges buszjárat útvonala:

Tóalmás – Zsámbok – (Tura) – Galgahévíz – Bag – Vácszentlászló – Valkó – Gödöllő – Isaszeg vagy munkába járási költség térítés: bérlet 86%-a vagy 30 Ft/km

Ne maradj le az esélyről, jelentkezz még ma és csatlakozz egy sikeres csapathoz!

Ansprechpartner

Slajchó Adél

Mail

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!