Raktáros - Komissiózó

Arbeitsplatz

Somogy Magyarország

Beschaffung/Logistik, ,

Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Raktáros - Komissiózó in Komitat Somogy!

Feladat:

  • késztermékek átvétele és kiadása

  • rendelések összekészítése (komissiózás)

  • készletek kezelése

  • vállalatirányítási rendszer megfelelő használata

  • leltározás, ellenőrzés

Elvárás:

  • legalább középfokú végzettség (előny az érettségi)

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses, vezetőállásos, gyalogkiséretű), vagy hajlandóság ezek megszerzésére

  • 2 műszakos munkarend vállalása (06.00 - 18.00, 18.00 - 06.00)

Ajánlat:

  • órabéres elszámolás

  • 2 hétig napi bejelentés, majd szerződéses munkaviszony

  • szerződés esetén bérlettámogatás, illetve gépjármű elszámolás

  • műszakpótlékok

Kérlek, jelentkezésedhez csatold fényképes önéletrajzod!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Ansprechpartner

Gerencsér János

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!