Raktári takarító

Arbeitsplatz

Biatorbágy Pest

Ungelernte Arbeitskraft,

Finden Sie ihren neuen Job als Raktári takarító in Komitat Pest!

Feladatok amik Rád várnak:

  • Raktárterület takarítása modern takarítógépekkel
  • Rámpák takarítása
  • Raklapok, rekeszek és csomagolóanyagok válogatása
  • Raktárosok munkájának segítése

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 6.

Munkaidő: 1 műszak

  • Hétfőtől-szombatig (heti 5 nap) 9:00-17:30-ig, szombaton, 6:00-14:30-ig

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • 8 általános végzettség
  • Precizitásod
  • Megbízhatóságod

Előny, de nem elvárás:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Budapesti, Biatorbágyi vagy Tatabányai lakos

Mit kínálunk a munkádért?

  • Havi bruttó 463.000 forint (nettó 308.000 forint)
  • Céges buszjárat Bicskéről és Tatabányáról
  • Munkába járás költségének támogatása
  • Munkaruha biztosítása (cipő, póló)

A jelentkezésed kollégánkhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ansprechpartner

Moravcsik Norbert

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!