Raktári dolgozó

Arbeitsplatz

Százhalombatta Pest Magyarország

Beschaffung/Logistik, Ungelernte Arbeitskraft,

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Erwartete Erfahrung
Frisch Absolvent
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Raktári dolgozó in Komitat Pest!

Motivált és elkötelezett munkavállalókat keresünk százhalombattai munkavégzésre, az alábbi munkakörökbe:

- Csomagoló

- Csomagolósegéd

- Címkéző

- Konténerszedő

Munkarend:

- 3 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

- Hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Elvárások:

- Általános iskolai végzettség (8. osztály)

- Jó fizikum

- Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapbér + műszakpótlék

- Havi bónusz

- Utazási költségtérítés

- Stabil munkahely egy nemzetközi vállalatnál

- Modern, tiszta munkakörnyezet és jó csapat

- Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

Ha érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra!

Ansprechpartner

Major Dávid

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!