Project manager

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Engineering/Qualitätsicherung, Projektmanagement, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
3 Jahre

Finden Sie ihren neuen Job als Project manager in Komitat Baranya!

Kiemelt partnerünk részére keresünk projekt menedzser kollégát, aki felelős lesz a szervezeten belüli projektek tervezéséért és felügyeletéért, az ajánlattételi szakasztól a projekt megvalósításáig. Koordinálja az embereket és a folyamatokat, hogy a projekteket időben, a költségvetésen belül és a célokhoz igazodó kívánt eredményekkel megvalósítsa.

Feladatok

  • Projekt célok, projektterjedelem, szerepek és felelősségek meghatározása
  • Részletes projektterv előkészítése a kulcsfontosságú projekt mérföldkövek, munkafolyamatok és tevékenységek ütemezéséhez
  • Erőforrásigények meghatározása, erőforrások rendelkezésre állásának és kiosztásának kezelése
  • Kereskedelmi osztály árképzési támogatása, árajánlati folyamatok koordinálása
  • A projekt szállításának kezelése a terveknek megfelelően
  • Elemzések és jelentések előkészítése a vezetők és az ügyfél számára
  • Lehetséges kockázatok azonosítása és csökkentése
  • A projekt követése és rendszeres jelentések nyújtása a projektcsapatnak és a kulcsfontosságú érdekelteknek a projekt állapotáról
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és ügyfelekkel technikai kérdésekben
  • Eszközbeszerzési folyamat (beszállító) kezelése
  • Termék- és alkatrésztervezési módosítások koordinálása
Amit a jelentkezőkben keresünk

  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • Min. 3 év projekt vagy áru menedzsmentben szerzett tapasztalat (előnyösen elektromos, műanyag vagy fémbélyegző ipari területen)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Az IATF 16949 rendszer ismerete vagy hajlandóság az elsajátítására
  • Előnyt jelent: felsőfokú (mérnöki) végzettség

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Tréningeken, képzéseken való részvétel
  • Szakmailag kiemelkedő, jólképzett csapat, fejlődést ösztönző munkahelyi légkör
  • Motiváló alapbér, éves bónusz, cafeteria

Ansprechpartner

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!