Ponyvakészítő

Arbeitsplatz

Dunaharaszti Pest Magyarország

Facharbeiter, Ungelernte Arbeitskraft, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Ponyvakészítő in Komitat Pest!

Partnercégünk, egy több, mint 30 éve a piacon lévő, kamion- és teherautó ponyvák készítésére és javítására szakosodott magyar vállalkozás. Csapatunk bővítéséhez keresünk kollégákat Ponyva Készítő/Szerelő pozícióba.

Ezek lesznek a feladataid a betanulást követően:

  • kamion- és tehergépjármű ponyvák méret és rajz alapján történő elkészítése és

  • felszerelése

A munkavégzés helyszíne:

  • Dunaharaszti (M0 és az 51-es út leágazása)

Elvárások:

  • legalább szakmunkás végzettség

  • műszaki érzék és tanulási hajlandóság

  • megbízhatóság

  • igényes, precíz munkavégzés

  • megfelelő fizikum és terhelhetőség

Ajánlatuk számodra:

  • bérezés: nettó 350.000 Ft/hó (próbaidő után)

  • Mt. szerinti munkába járás támogatása

  • év végi teljesítmény bónusz

  • + egy teljesen új szakmát is kapsz a kezedbe

  • 100% csapatmunka

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Ha szeretnél egy stabil és megbízható munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat, jelentkezz most! Küld el önéletrajzod!

Ansprechpartner

Moravcsik Norbert

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!