Operátor

Arbeitsplatz

Rácalmás Fejér Magyarország

Facharbeiter, Ungelernte Arbeitskraft

Finden Sie ihren neuen Job als Operátor in Komitat Fejér!

Partnerünk egy világszerte ismert, megbízható és elismert gumiabroncs gyártó cég, amely hosszú évek óta jelen van a magyar piacon is és minőségi termékeivel hozzájárul a közlekedés biztonságához.

Főbb feladatok:

- Gumiabroncsok gyártási folyamatának felügyelete

- A gyártósori gépek kezelése és ellenőrzése

- Hibajavításokban, valamint a minőségellenőrzési folyamatokban való részvétel

Munkarend: folyamatos 3 műszak

Munkavégzés helye: Rácalmás

Elvárások:

- Legalább általános iskolai végzettség (8. osztály)

- Folyamatos munkarend vállalása

- Rugalmasság, képesség az együttműködésre

- Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés és juttatási csomag

- 46%-os műszakpótlék (18:00-tól 06:00-ig)

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy világszerte elismert cégnél

- Fejlődési lehetőségek és képzések

- Modern munkakörnyezet és jó csapat

- Ingyenes buszjárat számos településről (Szabadszállás, Kunszentmiklós, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Paks, Dunakömlőd, Madocsa, Bölcske, Dunaföldvár, Kiskőrös, Akasztó, Dunatetétlen, Tételhegy, Solt, Dunaegyháza, Apostag, Dunaújváros, Baracs, Kisapostag, Pálfa, Vajta, Cece, Alap, Alsószentiván, Előszállás, Daruszentmiklós, Mezőfalva, Nagyvenyim, Fajsz, Bátya, Kalocsa, Dunapataj, Harta, Besnyő, Pusztaszabolcs, Adony, Kulcs, Rácalmás, Százhalombatta, Ercsi, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Székesfehérvár, Seregélyes, Sárosd, Szabadegyháza, Perkáta, Ozora, Vámszőlőhegy, Vámpuszta, Igar, Mezőszilas, Pusztaegres, Sárbogárd, Pincehely, Tolnanémedi, Simontornya, Sáregres, Nagykarácsony, Sárbogárd, Kislók, Mezőfalva, Bátaszék, Várdomb, Szekszárd)

- Besorolási pótlék

- Cafeteria

- Negyedéves jelenléti ösztönző bónusz

- Évvégi bónusz

- Műszaknak megfelelően napi 1 meleg étkezés biztosítása

Amennyiben érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra!

Ansprechpartner

Major Dávid

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!