NPI mérnök

Arbeitsplatz

Nagykőrös Pest Magyarország

Engineering/Qualitätsicherung

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Sprachkenntnisse
Englisch
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als NPI mérnök in Komitat Pest!

Nagykőrösi telephelyű, elektronikai alkatrészeket gyártó kiemelkedően stabil gazdasági  hátterű multinacionális megbízónk számára keresünk NPI (termékfejlesztést támogató) mérnök munkatársat.

 Feladatok:

  • Az új termékek bevezetése, áttelepítése- project menedzsment
  • Új termékek belső dokumentációinak kialakítása (Flow, chart, FMEA, Layout, stb.)
  • Új termékek eszközeinek, tesztberendezéseinek beszerzésében való együttműködés beszállítókkal, vásárlóval
  • Új termékek próbagyártásainak lebonyolítása, kiértékelési riport készítése
  • új termékek tömeggyártásba bevezetése, dokumentációs csomag elkészítése (PPAP)
  • Tömeggyártásban futó termékek támogatása
  • Műszaki kapcsolattartás a váráslóval
  • Részvétel a vevői reklamációk elemzésében

Jelentkezz, ha illenek Rád az alábbiak:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatban való jó együttműködési képesség
  • Proaktivitás, önállóság, magabiztos, határozott jellem, kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Közvetlen autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Sokszínű, kihívást jelentő feladatkört
  • Versenyképes fizetést, cafetériát
  • Év végi bónusz lehetőségét
  • Utazás támogatást
  • Kulturált, modern munkakörnyezetet, stabil anyavállalati hátteret
  • Tanulási, előrelépési, fejlődési lehetőséget
  • Rugalmas munkaidőt

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldd el szakmai önéletrajzodat a palfi.anna@viapan.hu email címre és tájékoztatlak a részletekről.

Ansprechpartner

Geiszt Bernadett

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!