Műszaki raktárfelelős - Raktározási koordinátor

Arbeitsplatz

Kecskemét Bács-Kiskun

Beschaffung/Logistik

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Műszaki raktárfelelős - Raktározási koordinátor in Komitat Bács-Kiskun!

Nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, folyamatos fejlődésben levő élelmiszeripari partnerünkhöz
MŰSZAKI RAKTÁRFELELŐS munkatársat.

Ügyfelünk folyamatosan bővül és jelen helyzetben is állandó, stabil munkalehetőséget tud hosszú távra biztosítani a munkavállalói számára.

Ezek a műszaki raktáros fő feladatai:

  • Műszaki anyagraktár működtetése.
  • Beszerzési feladatokban való közreműködés. Raktári utánrendelések leadása a Navision/Andoc rendszerben
  • A beszerzési problémák azonnali jelentése a Karbantartási csoportvezetőnek, Karbantartási Koordinátornak.
  • Javaslattétel a gépek, berendezések, épületek rendszeres karbantartását érintő beszerzési feladatok kapcsán.
  • Beszerzési igényekről történő információátadás a karbantartáshoz szükséges alkatrészekre, rezsianyagokra a rendszeresített formanyomtatványon a Karbantartási csoportvezetőnek vagy a Karbantartási Koordinátor részére.
  • A meghatározott műszakrendben történő munkavégzés, amelyet a Karbantartási csoportvezető vagy a Karbantartási Koordinátor készít elő.
  • A műszaki raktár működtetési utasításainak betartása, betartatása.
  • Raktári rend folyamatos kialakítása és fenntartása
  • Ki- és bevételezési dokumentációk kezelése, folyamatos nyomonkövetése
  • Éves és negyedéves leltározásokban való részvétel

Elvárások a leendő kollégával szemben:

  • Műszaki végzettség (középfokú)
  • B kategóriás jogosítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit megbízónk nyújt mindezért:

  • Kiszámítható, biztos munkahelyet, mert az élelmiszeripar jelenleg=stabilitás, fejlődés
  • Nemzetközi hátteret
  • Modern, családias munkakörnyezetet
  • Alapbéren kívüli juttatásokat: nettó 13.000 Ft étkezési hozzájárulást, bruttó 40.000 Ft teljesítménybónuszt, nettó 40.000 Ft negyedéves bónuszt, műszakpótlékot, utazás támogatást
  • Ingyenes céges buszjárat indul a következő településekről: Nagykőrös, Akasztó, Csengőd, Izsák, Ágasegyháza, Tiszaalpár, Lakitelek.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a  palfi.anna@viapan.hu emailcímre,  kolleganőnk pár napon belül felveszi Önnel a kapcsolatot.

Ansprechpartner

Pálfi Anna

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!