Műszaki menedzser

Arbeitsplatz

Budapest Budapest Magyarország

, hrsoftware.category.2230

Mindestniveau der Ausbildung
Techniker
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren Job als Műszaki menedzser in Budapest!

Érdeklődsz a gyártás iránt és rendelkezel műszaki ismerettel? Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni, napi szinten használni német vagy angol nyelvtudásodat? Akkor megtaláltad a számodra legmegfelelőbb munkát! Partnerünk egy olyan személyt keres, aki szereti a gyártás „szagát”, problémákat akar és tud megoldani. Képes csapatban dolgozni, emberek munkáját koordinálni. Szívesen segít a nem, vagy csak mérsékelten műszaki beállítottságú nemzetközi kollégáinak technikai kérdésekben.

Sokrétű a munka, sosem lesz unalmas, de azért megpróbáltuk a főbb feladatokat összeírni:

  • Összefogod a 4 fős tervezői csapatunkat. Koordinálod munkájukat, ellátod a szükséges műszaki információval, ami nálad gyűlt össze.
  • Te leszel a kapcsolat a cégcsoport (magyar, angol, német, francia, lengyel, spanyol) projektmenedzserei és a magyar gyártás között: a felmerülő technikai kérdéseket megválaszolod a rendelkezésedre álló rajzok és információk alapján. Szükség szerint konzultálsz a konstrukciós tervezőkkel illetve gyártási csoportvezetőkkel.
  • Központi szerepet töltesz be a tervezés és a gyártás között is: a gyártás során felmerülő kérdések, problémák esetén segítesz a műszaki rajzokban eligazodni, kiegészítő műszaki iránymutatást, segítséget adsz, amely fontos lehet az implementálás során.
  • Általános műszaki támogatást adsz a hozzád forduló kollégáknak
  • Aktívan használod az ERP / Intranet rendszereket

Kit keresünk?

Egy nyitott, megbízható, felelősségteljes, jól kommunikáló, német vagy angol nyelvet aktívan és magas szinten beszélő, műszaki végzettségű személyt keresünk.
Nem kell sok évtizedes tapasztalat, hiszen a partnerünk szakmája (reklámberendezések gyártása és értékesítése) elég speciális, azaz, ha a fenti tulajdonságok alapján magadra ismertél, akkor jelentkezz bátran. Partnerünk türelmes és szívesen tanítja új munkavállalóit, ha azt látja, hogy te is nyitott vagy rá.
Fontos, hogy a német vagy angol nyelvismereted magas szintű és aktív legyen, mert napi szinten kell a cégcsoport többi tagjával szóban vagy írásban kommunikálnod.

Nem feltétel, de előny:

  • Gépészmérnöki diploma
  • SolidWorks és Autocad szoftverek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit partnerünk ajánl, a munkádért cserébe:

  • Korrekt fix jövedelem
  • Jó munkakörülmények és jó munkahelyi légkör (lapos hierarchiák, baráti kapcsolatok)
  • Nemzetközi hátterű munkahely
  • Folyamatos kihívások, kreatív munka az egyedi terméknek köszönhetően
  • Felelősségteljes munka rengeteg fejlődési potenciállal
  • Céges mobiltelefon
  • Jó megközelíthetőség (metró és villamosmegálló a közelben)

Munkahelyi extrák:

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig (7:00-16:00 vagy 6:00-15:00)

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerülete

Várjuk jelentkezésedet magyar, illetve német vagy angol önéletrajzod csatolásával.

Ansprechpartner

Gerendás Szabolcs

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!