Minőségellenőrzési mérnök

Arbeitsplatz

Rácalmás Fejér Magyarország

Administration/assistance, Engineering/Qualitätsicherung, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Minőségellenőrzési mérnök in Komitat Fejér!

 Ha szeretnéd felhasználni és kamatoztatni szaktudásodat egy nagy multinacionális vállalatnál, akkor egy izgalmas lehetőséget kínálunk Neked. Gumiabroncsok gyártásában világszinten az élen álló, Dunaújváros melletti (rácalmási) céghez keressük új munkatársukat  Minőségellenőrzési mérnök pozícióba.

Az új munkatárs leendő feladatai:

  • Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a vállalat többi folyamatával, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálat során feltárt esetleges nem megfelelőségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére
  • Az ellenőrzés szintjének, folyamatának részletes kidolgozása
  • Aktív részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában, javításában a hibamentes termelés feltételeinek biztosítása érdekében
  • Belső dokumentumok kezelése és felügyelete (FMEA, CP, ellenőrzési utasítások)
  • Aktív részvétel a külső/belső auditokon
  • Akcióterv kidolgozása a minőség javítása érdekében
  • Minőségi szabványok betartatása, dokumentálása

Pozícióhoz tartozó főbb elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy műszaki menedzser (minőségmenedzsment specializáció) végzettség
  • Középfokú (Europass B2) angolnyelv-tudás
  • Minőségügyi módszerek ismerete (8D, Ishikawa, FMEA, FTA stb.)
  • MS Office programok magasszintű ismerete

Előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat hasonló területen
  • SAP ismerete

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes, ösztönző bérezést
  • Évi nettó 200.000Ft cafeteriát
  • Havi 16500Ft étkezési támogatást
  • Fix munkaidő (08:00-16:40, péntekenként 08:00-15:50)
  • Utazási támogatást (ingyenes céges buszjáratok és gépkocsival való bejárás egyaránt)
  • Igény esetén térítésmentes szállás egy minden igényt kielégítő 3*-os apartman szállóban, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
  • Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a követelményeknek, küldd el önéletrajzodés ezt követően kollégánk felveszi Veled a kapcsolatot.

Kérdés esetén érdeklődj a06-20/2504684-es telefonszámon, kolleganőnk Ildi szívesen válaszol esetleges kérdéseidre.

Ansprechpartner

Szőlősi Ildikó

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!