Minőségellenőr

Arbeitsplatz

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Facharbeiter, Herstellung,

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Erwartete Erfahrung
Frisch Absolvent
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Minőségellenőr in Komitat Bács-Kiskun!

Betanított vizuális ellenőri állás Kecskeméten már 8 általánossal, szállás lehetőséggel, és céges buszjárattal! Itt a helyed!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • gyártott termékek minőségi ellenőrzése, technológiai szabályok betartásával történő válogatása
  • Standardok és technológiai előírások maximális betartása mellett minőségi, pontos, felelősségteljes munkavégzés

A feladatkörhöz tartozó elvárások?

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos, 8 órás munkarend vállalása
  • Álló munkavégzés vállalása
  • minőségellenőri tapasztalat

Mit kínál partnerünk a leendő kollégáknak:

  • Hosszútávra tervezhető, teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • igény esetén szállás biztosítása
  • Könnyű fizikai munka
  • A 8 óra munkaidő valóban 8 óra és a szünetidőt sem kell ledolgozni
  • Tervezhető a szabadság és kiszámítható a munkarend
  • Támogató csapat és mentorok, akikre végig számíthatsz a betanulási időszakban és utána is
  • Műszakokhoz igazodó ingyenes céges buszjáratot biztosítunk a következő településekről: Nagykőrös, Kecskemét, Fülöpszállás, Szabadszállás, Izsák, Ágasegyháza, Kiskunfélegyháza, Jakabszállás, Matkó, Helvécia, Ballószög, Kunszentmiklós, Kunadacs, Kerekegyháza, Hetényegyháza.

Bérezés:

  • Betanulási idő alatt br. 1883 Ft/óra
  • Betanulási idő után br. 2318 Ft/óra + PRÉMIUM + CAFETERIA juttatás
  • [műszakpótlék H-P 18-06-ig 30 %, SZ-V 50%]

Egyéb juttatások:

  • Jelenléti jutalom
  • Mosópor juttatás

Mit tegyél, ha szeretnél jelentkezni?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra. A jelentkezésed kollégánkhoz, Gáborhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon.

Kollégánk elérhetősége:+36204179812

Szívesen látunk irodánkban is: Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.

Ansprechpartner

Szöllősi Gábor

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!