Logisztikai vezető

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Beschaffung/Logistik, Projektmanagement, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Logisztikai vezető in Komitat Baranya!

Pécsi partnerünknél izgalmas lehetőség nyílt, Logisztikai vezető pozícióba keresnek új kollégát. Vállalatuk folyamatos fejlődésben van és most e területen szeretnék erősíteni csapatukat. Ha Ön egy ambiciózus, tapasztalt logisztikai szakember, aki készen áll egy új kihívásra, akkor ne hagyja ki ezt a lehetőséget, jelentkezzen mielőbb.

Feladatok és felelősségek

  • Vállalat logisztikai stratégiájának kidolgozása, felépítése, működtetése

  • Logisztikai célok meghatározása, felelősségvállalás a kitűzött célok teljesüléséért

  • Termeléstervezés, beszerzés, készletgazdálkodás, raktármenedzsment és szállítmányozás belső folyamatinak operatív részvétű irányítása, felügyelete

  • Logisztikai részleg (kb. 25-30 fő) hatékony irányítása

  • Folyamatok fejlesztése

Milyen szakmai követelményeknek kell megfelelni?

  • Felsőfokú végzettség

  • 3-5 év logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat

  • Termeléstervezés vezetésben szerzett tapasztalat

  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás

  • Magabiztos MS Office használat

  • Előny: Logisztikai szakirányú képesítés

Mit ajánl a cég mindezért?

  • Versenyképes fizetés

  • Kötetlen munkaidő

  • Karrierfejlesztési lehetőségek egy vezető vállalatnál

  • Dinamikus és inspiráló munkakörnyezet

Ansprechpartner

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!